KONST / Litografier / Färglitografier 15836509
nr 1583 6509
Färglitografier
10 + 2 st, bland annat Einar von Strokirch, Svenska regementen, färglitografi, yttermått inklusive ram: 22x27 - 36x26 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 december 2023
kl 19:37:03
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)